آزمون ها

آزمون هاى روان شناسى يكى از روش هاى سنجش و شناخت بهتر روان و ذهن مى باشند . با توجه به پيچيدگى بعدهاى شخصيتى اين آزمون ها مى توانند مارا در جهت شناخت بهتر طرحواره هاى فردى و ميزان خشم ، عصبانيت ، افسردگى ، همسان سازى در ازدواج و غيره هدايت نمايند .

 ١- آزمون ها تخصصى و طبق استاندارد سازمان روانسنجى بوده و قابل ذكر است اين آزمون ها مورد تأييد تمامى كلينيك های روانشناسی کشور مى باشد.

 ٢- تحليل آزمون شما توسط روانشناسان عضو سازمان نظام  به صورت تلفنى انجام مى پذيرد 

*بعد از اتمام آزمون، جهت تعیین زمان مشاوره و تحليل آزمون خود به صورت تلفنی با شماره ى ٠٢١٢٦٧٠٩٩٠٥ تماس و داخلى ۴ را شماره گيرى نماييد .

پرسشنامه شخصیتی  چندجنبه ای مینه سوتا (mmpi) دوشنبه, 11 دی,13960

آزمون شخصیت چند وجهی مینه سوتا ( ام ام پی آی ) در دهه 40 میلادی توسط دو تن از پژوهشگران دانشگاه مینه سوتای آمریکا به نام های دکتر استارک هاتاوی  و دکتر مک کینلی ارائه  شد .

 

سنخ نمای مایر -بریگز (MBTI) شنبه, 09 دی,13960
روش سنخ نمای مایر –بریگز (تیپ های مایر-بریگز) رفتارها و منش ,طرز فکر و مسیر حرکت ما را آشکار نموده و راه خروج از درگیری ها و سردرگمی ها را هم به ما نشان می دهد تا بتوانیم به کمک آن , مسیر زندگی مان را با موفقیت بیشتری طی کنیم .
پرسشنامه شخصیتی نئو(Neo PI-R) شنبه, 09 دی,13960
نظریه پنج عاملی شخصیت از سوی دو روان شناس به نام های کاستا و مک کری در اواخر دهه 80 میلادی ارائه شد و در اوایل دهه 90 مورد ارزیابی مجدد قرار گرفت .

 

پرسش نامه عزت نفس دوشنبه, 04 دی,13960
آزمونی که در پیش رو دارید ,فرم تجدید نظر شده پرسش نامه عزت نفس کوپر اسمیت می باشد . مقیاس عزت نفس به منظور سنجش بازخورد نسبت به خود در قلمروهای شخصی (عمومی ), اجتماعی ,خانوادگی ,شغلی / تحصیلی (آموزشگاهی) فراهم آمده است .
مقیاس شخصیت 16عاملی کتل  (16PF) دوشنبه, 04 دی,13960

آزمونی که در پیش رو دارید .پرسشنامه مقیاس  شخصیت 16 عامل کتل می باشد.به نظر ریموند کتل ؛ شانزده صفت عمقی یا اساسی وجود دارد که قطعه های ساختمانی شخصیت را تشکیل می دهند.

 

برگزیده ها
آخرین پادکست