شناسه خبر: 1530 - 19 اردیبهشت ,1397 - 10:00

دکتر محمد ابراهیم مداحی در گفتگو با "سلیم" مطرح کرد

دکتر محمد ابراهیم مداحی ، افزایش آگاهی مردم نسبت به آلام روحی‌شان، نیازمندحرکت دوطرفه مردم و روانشناسان است

دکتر محمد ابراهیم مداحی ، افزایش آگاهی مردم نسبت به آلام روحی‌شان، نیازمندحرکت دوطرفه مردم و روانشناسان است

رئیس خانه روانشناسان، مشاوران و حرف یاورانه گفت: آنچه مسلم است؛ افزایش آگاهی مردم نسبت به آلام روحی و روانی‌شان نیاز به یک حرکت دو طرفه مردم و این نهادها دارد.


دکتر محمد ابراهیم مداحی در گفتگو با خبرنگار «سلیم»؛ در  خصوص اهمیت رسیدگی به سلامت روان جامعه و همچنین ارتباط روانشناسان با مردم اظهار داشت: مردم باید همانطور که به پزشک مراجعه می کنند، حرف یاورانه را بشناسند و درک بهتری از این موضوع داشته باشند.

وی افزود: مردم باید ارتباط با حرف یاورانه و مشاوران را جزو ضروریات بدانند، چراکه گاهی اوقات با یک مشاوره می توان مسائل بزرگ را حل کرد و اگر  آن مسائل برطرف نشوند، به مشکلات بزرگ تبدیل می شوند.

رئیس خانه روانشناسان، مشاوران و حرف یاورانه با تأکید بر اینکه سازمان نظام روانشناسی و مشاوره، خانه روانشناسان و دیگر انجمن‌های یاورانه باید به هم کمک کنند، گفت: آنچه مسلم است؛ افزایش آگاهی مردم نسبت به آلام روحی و روانی‌شان نیاز به یک حرکت دو طرفه مردم و این نهادها دارد.

 مداحی با خطاب قرار دادن روانشناسان، مشاوران و حرف یاورانه‌ها در خصوص رسیدگی به سلامت روان جامعه خاطرنشان کرد: کار بسیار و فرصت اندک است. باید با همدلی و همت به یاری مردم بشتابیم.

 

Print

نظرات (0)

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
برگزیده ها
آخرین عکس نوشته ها
آخرین پادکست