شناسه خبر: 2449 - 12 آبان ,1397 - 17:00

چند راز مهم بین ثروتمندان سراسر جهان

چند راز مهم بین ثروتمندان سراسر جهان
ثروتمندان اغلب برای رسیدن به وضعیت مالی ویژه خود از تاکتیک هایی استفاده می کنند. اگرچه برخی از ثروتمندان از روش هایی غیرقانونی ثروت های باداورده یا حتی ارث و میراث به جایگاه فعلی رسیده اند، اما برخی دیگر ثروتشان را در ازای کار و تلاش مداوم کسب کرده اند.

به گزارش خبرنگار «سلیم»؛  ثروتمندان اغلب برای رسیدن به وضعیت مالی ویژه خود از تاکتیک هایی استفاده می کنند. اگرچه برخی از ثروتمندان از روش هایی غیرقانونی ثروت های باداورده یا حتی ارث و میراث به جایگاه فعلی رسیده اند، اما برخی دیگر ثروتشان را در ازای کار و تلاش مداوم کسب کرده اند. ثروتمندان و کارآفرینان موفق در سراسر جهان ویژگی هایی مشترک دارند که در ادامه به تعدادی از این ویژگی ها می پردازیم:


ثروتمندان منتظر ناجی نیستند
اغلب افراد ثروتمند  به جای آنکه منتظر باشند با کمک دیگران ثروتمند شوند، خود به دنبال روش های کسب درامد هستند و به عبارت دیگر به دنبال ناجی و حامی نمی گردند.

ثروتمندان از شکست های کوچک نمی ترسند
مسیر اشتغال و کارآفرینی همیشه هموار نیست و پر از شکست های مختلف است. ثروتمندان امروز، اغلب شکست خوردگان دیروزند. آن ها در مسیر همین شکست های کوچک آموخته اند موفق باشند.

ثروتمندان به مهارت اهمیت می دهند
برای ثروتمندان تحصیلات دانشگاهی اولویت نیست و بیشتر به دنبال مهارت و تجربه های جدید  هستند. آن ها ترجیح می دهند کارمندانی با انگیزه و باهوش داشته باشند که مهارت هایی قدرتمند داشته باشند.

ثروتمندان عزت نفس دارند
هر اندازه عزت نفس یک فرد بالاتر باشد در برابر شکست ها کمتر می هراسد و زودتر مسیر ثروتمند شدن را طی می کند. ثروتمندان اغلب روی عزت نفس خود تمرکز دارند.

 


 

 انتخاب 
 

Print

نظرات (0)

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
برگزیده ها
آخرین عکس نوشته ها
آخرین پادکست