آشنایی با سلیم نیوز

 

اخبار

در اين بخش از پايگاه خبرى تحليلى روانشناسى سليم به توليد خبرهاى روز روانشناسى ، نشست هاى خبرى با عناوين ويژه ، مصاحبه ها ، يادداشت ها و مقاله هاى روانشناسى با هدف ارتقاع سطح آگاهى و سلامت روان جامعه مى پردازيم.

معرفی و رزرو کلینیک

در اين بخش مى توانيد كلينيك خود را به 4 صورت معرفى كنيد .

 جست و جوى نام استاد ، تخصص ، شهر و نام كلينيك و همچنان مخاطبان مى توانند با اين 4 صورت كلينيك مورد نظر خود را انتخاب كرده و جهت رزرو وقت مورد نظر خود طبق برنامه كارى اعلام شده در سايت اقدام نمايند.

مشاوره تصویری

در اين بخش افرادى كه امكان رفت و آمد به كلينيك هاى روان شناسى را ندارند ، مى توانند به صورت تصويرى و آنلاين جهت رزرو وقت مشاوره ى خود با برنامه ى كارى كلينيك ها اقدام نمايند . اين مشاوره ى تصويرى با پايين ترين سرعت اينترنت هم امكانپذير است.

همایش

در اين بخش از قابليت هاى اين سايت مى توانيد استفاده كنيد . 

 1- ثبت نام آنلاين همايش ها و كارگاهها (رويدادها)

 2- نمايش زنده رويدادها 3- اطلاع رسانى و تبليغات رويدادها 

4- مديريت و ايجاد رويدادها 

5- انتخاب سالن و اجاره ى آن لازم به ذكر است با توجه به جامع بودن سايت سليم در زمينه ى روان شناسى ، مخاطبين اين مجموعه از علاقمندان روان شناسى هستند .


آزمون

در اين بخش مجموعه اى از آزمون هاى تخصصى مهم و مورد نياز كه در كلينيك هاى تخصصى گرفته مى شوند ، وجود دارد و تحليل اين آزمون توسط اساتيد روان شناسى عضو سازمان نظام تحليل مى شوند و به صورت تماس تلفنى به اطلاع شما رسانده مى شوند.